Без ГМО.

Ми часто чуємо і глузливо згадуємо цей вираз. Але чи насправді це так смішно?

Я не буду вникать в наукові нетрі розуміння цього явища. Не буду пояснювати згубність тієї дії на організм людини. Не буду звертати уваги на ту брехню в магазинах від заводу виробника. Кому треба той знайде сам, кому треба той сам зрозуміє. Хотілося б лише підкреслити згубну величину того значення для нації і підкреслити на прикладі про небажання «обраних» робити хоч що-небудь для своєї держави і свого народу.

Не пам«ятаю, хтось, наче, з американських відомих мурзиків говорив приблизно наступне: „аби світ дійсно хотів щось подолати, він би це вже давно зробив.“ Для мене не важливо хто це сказав, я не претендую на звання ерудита і козиряння цитатами, найголовнішим вважаю для себе розуміння того що було сказано тим чи іншим відомцем. Так от повертаючись до згаданого питання, хотів би наголосити саму суть згубності дії тих харчових домішок і добавок, а саме: вони не впливають відразу на організм, вони накопичуються повільно, не встигаючи виводитися на зовні і очищатися тим же організмом організму. Вони просто накопичуються в організмі до відповідної критичної маси, а потім людина по досягненні 35-40-50 років починає просто розвалюватися, якто кажуть, на очах. Що ми й бачимо повсюдно — люди помирають не досягнувши 50 років, а ще страшніше що це вже майже нікого не дивує, що це вже стає нормальним звичайним явищем, тобто звичкою. Не говорячи вже про те що це означає для держави і нації. Ви уявляєте що Германія, у Великій світовій під час війни на два фронти!!!, втратила менше людей ніж Україна без війни під час незалежності!? І це ще не все. При такому подальшому розвитку подій наша нація просто приречена на виродження і деградацію. І говорячи — нація, це не щось там далеке, не зрозуміле і абстрактне. Це не далеке, це ми з вами. Особливо це видно нині, в літній сезон коли всі купаються і засмагають, окрему увагу звертає на себе молодь починаючи з дітей. Всі не всі, але добряча частка з дитинства має післяопераційні шрами. Це нормально? Ні це зовсім не нормально, коли дітям років 5-ти виривають, або пломбують зуби, або вони й народжуються з фізичними вадами, хворобами та відхиленнями. Це зовсім ненормально і це дуже серйозно.

А вихід же є! І він простий, як нема простішого. Подаю до розгляду, хоча б, і свій варіант. Чому б, наприклад, до району включно, тобто в кожному районі при санепідемстанції не створити державну лабораторію? Чому б не зобов»язати кожного власника магазину, маю на увазі харчового, платити штрафи покупцеві? Тобто, якщо ви, як покупець, маєте сумніви щодо якості купленого вами товару, приходите в державну лабораторію СЕС з покупкою робите там відповідні аналізи, навіть хочаб і за символічну плату з боку покупця, і якщо ваш уже крам не відповідає відповідним нормам і несе шкоду для вашого здоров«я та здоров»я вашої сім"ї, то ви можете з результатами аналізів, а також при наявності купівельного чеку даного магазину, як то кажуть, без суду і слідства, маєте право на відшкодування ваших збитків в десятикратному розмірі вартості вашої покупки звичайно коштом того ж магазину. Хіба так зробити не можливо? Навіть більше ніж чим! І тут навіть дурневі зрозуміло що ні один власник магазину не буде працювати на збиток собі, бо інакше піде по світу в одній сорочці. А відповідно й при замовленні товару від виробника наступного разу буде набагато уважнішим. І мені здається це буде справедливим, бо це його робота. Бо коли я роблю якусь роботу та й всі решта, то ми не маємо замислюватись над якістю іншої чиєїсь роботи. Бо ми платимо гроші і маємо право як користувач отримувати якісні товари та послуги. Хоча це згодом не треба пояснювати, бо це є прописні істини капіталізму. То коли ми вже йдемо до нього, та й нинішній інформативно-насичений світ не дозволяє нам жити по-іншому, бо інакше ми будемо рухатися не вперед, а назад. Але, як то кажуть, повернемося до наших баранів. Магазин в свою чергу має також право проводити лабораторні дослідження отриманого товару і якщо щось не так, при наданні до зроблених аналізів відповідних підтверджуючих документів щодо встановлення особи виробника, відшкодовувати свої збитки, встановленого розміру собою ж, можливо обмежені через суд, в зв«язку від степені вини виробника і вже призначені судом норми відшкодувань отримувати для себе, тобто власнику магазину, за рахунок виробника. Отже коло замкнулось. Струм пішов, а значить механіка буде працювати. Звісно судові розгляди для магазинів мають бути іншими від нинішніх, бо нинішні створювались ще радянською системою для обидлячення народу, щоб проста людина чи підприємство ніколи не змогло добитися правди і справедливості а відповідно й зверхності над системою управління. Так вони й працюють досі, а в додачу добавилась ще й корупція, причому мало прихована бо майже безкарна. Але то вже зовсім інша тема для розмови.

Отже, хто мені скаже що це важко зробити, чи не можливо, або щось не так? Все просто, навіть дуже просто. Ви отримуєте від магазину свій збиток відразу без суду на місці при наявності чеку і висновків лабораторії, магазин через спрощений суд від виробника при наявності відповідних документів, а виробнику вже треба думати що і як виробляти, а якщо він для виготовлення своєї продукції скористався не якісними полуфабрикатами іншого виробника то в такому випадку повинен керуватися правами магазину. А у магазина і тим паче у виробника вже зовсім інші гроші, не рівня нашим. Збанкрутіть не збанкрутіли б, але наука була б добра. Навіть можливо б на підприємствах власні лабораторії з»явилися б, з турботою про себе а нам на здоров«я. Заодно б і сміттєвидного імпорту б на прилавках поменшало б. Дивись і якийсь відчизняний виробник би став з»являтися, а інакше кажучи, став користуватися попитом.

Більше ніж впевнений, через декілька раз, тобто скандалів з відшкодуванням збитків за власний рахунок, харчова система в найкоротший же термін стала би на правильні рейки. Проблеми є звісно й нагальніші, але ця особлива, бо є бомбою сповільненої дії. І щоб ми і Україна все ж вилізли зі смітника і з дупи Європи змогли стати її лицем, що має бути головним нашим завданням. То нам потрібно збудувати повністю нову взаємопов«язану систему життя, побуту і управління. І коли вона буде злагоджена і зформована на одному заводі з деталей одного виробника тільки тоді вона зможе працювати бездоганно і безвідмовно, як і більшість нинішніх фірмових автомобілів. І починати її будувати потрібно з нуля, тобто з початку, якщо можна так сказати, по-первісних інстинктах, спочатку, вибачте, пожрать, потім щось вдягти, потім десь жить, а далі вже все решта, і т.д. й т.п.. В нас вистачить сил, можливостей і потенціалу, дай Бог, щоб вистачило бажання і натхнення. Слава Україні!
 • +1
 • 21 августа 2011, 12:07
 • Patriot
 • 13363

Комментарии (44)

RSS свернуть / развернуть
+
0
«Американские мурзики» сильно лукавят! Ведь именно они как раз и меняют Мир так, как им это нужно. Они устанавливают такой миропорядок, какой считают необходимым для себя. Где самым главным, основополагающим принципом, является т.н. «эффективная экономика», дающая возможность извлекать неограниченную прибыль для международных олигархических кланов буквально из всего. Причем, «американские мурзики» возомнили себя уже Богами в этом Мире и установили жесткую монополию на мировое господство. И именно из этого и нужно исходить, дабы понять почему Украина (как собственно и Россия) завалена всякой продуктовой дрянью, место которой- на мусорном полигоне. С 1991 года Украиной руководят политические авантюристы, политические прохиндеи, люди у которых нет даже милиграмма совести и напрочь отсутствует государственное мышление. Они за деньги продадут кого угодно — и свою собственную страну, и мать родную. Единственное, что они выполняют безукоризнено — указивки и инструкции светоча мироволй демократии. При ненавистном совке, при кровавой гэбне, Украина собирала рекордные урожаи пшеницы, уступая лишь Казахстану. Полностью обеспечивала не только себя, но и весь СССР качественными натуральными продуктами. Сейчас же, в глобализированном мире, Украине НЕ ПОЗВОЛЯЮТ производить свои собственные продукты питания. Ибо это пропроизводство протитиворечит всему смыслу установившейся глобализации и демократии. Украине отведена роль дешевого рынка сбыта всякого хлама, «демократического ширпотреба». Производство своей сельхозпродукции Украина полностью угробила в угоду «американских мурзикив», которые в любой момент могут перекрыть ей кислород в виде кредитов МВФ. Вы хотите получать наши кредиты? Тогда полностью прекращайте свое сельхозпроизводство. А картошку мы вам дадим голландскую, пшеницу канадскую, яблоки немецкие, персики испанские! Вы понимаете смысл!
И вот тут самое время напомнить, что супруг одной небезызвестной и популярной украинской барышни, ну которая самая честная и высокоморальная и с косой, — А.Тимошенко, владелец агрофермы «Феникс» в Киевской области, кроме всего прочего занимается именно импортом Европейской сельхохпродукции в Украину. Я даже не буду указывать пальцем на того, кто давал А.Тимошенко наиболее выгодные контракты и кто получал за это приличные откаты! А вы про какое-то ГМО…
Но, конечно, самый большой ляпсус, которое допустило украинское правительство, именно под руководством той самой «честной и высокоморальной», это вынужденно-добровольное вступление в ВТО. Пока ещё действуют некие бонусы на переходные 5 лет, но как только это время истечет и вступят в силу указания и инструкции ВТО по Украине, то наступят мрачные времена. Ибо, будет ЗАПРЕЩЕНО любое производство и реализация отчественных сельхозяйственных, мясных, молочных продуктов, причем даже на своем собственном участке, для себя. Всё это теперь будет только импортное с ГМО и прочей синтетикой.
Слава демократии!
avatar

ser_fin

 • 22 августа 2011, 13:06
+
0
Офіційні мурзіки — так, і без заперечень, а серед переселенців бува люди трапляються. Хоча орієнтуватися в геополітиці вже треба починати скоріше всього на Китай. Борги США вже просто зашкалюють і більшу їх частину тримає піднебесна, крах Америки питання часу. Впав СССР і США втратило зміст свого буття і нині вже захльобується в своїй пихатості і вседозволеності. Час агонії США обумовлений скоріше страхом глобалізованого капіталу, його власниками, перед новим перерозподілом світу. Америка впаде і кожний буде рвать на себе по-максимуму, хто скільки зможе, хто скільки вхопить той від того далі й відштовхуватися буде. Вважаю саме страх світових олігархів поки що ще не дає впасти америкосовському опудалу, бо система вже налагоджена, грошенята просто пруть, чого ж іще? А при перерозподілі світу хто його зна хто і де опиниться. Загалом від США залишилась просто інерція.

У ВТО як вступили так і виступити можна, посмердять трохи але особливо тримати ніхто не буде. Зрозуміло було з самого початку та зрозуміло й нині що ні одна пристойна людина не буде сприймати за рівню, фактично, бомжа. (Це я зараз про Америку з Європою і Україну.) Кожний нормальний шукає собі товаришів серед рівних, от і нас, українців, наші бажання, будуть враховувати лише коли ми станемо їхнього рівня.

Щодо нинішніх керівників, і ваших і наших, і решти пострадянських, то тут дивуватися нічого. Що можна чекати від людей які є фактично трупними хробаками, бо саме вони знищили СССР, зрадивши устремління всього простолюду, і вже на місцях, вірніше на уламках союзу, кожний на своєму, зайняли чільні місця, деякі й понині. Що можна чекати від такого гнилля? Які є отак-от і керуюють.

Щодо ГМО то тут все зрозуміло й так, без деталей і подробиць. Я за Україну спочатку, як і було сказано:«з нуля». Тільки тоді в нас є реальні шанси. РЕАЛЬНІ! І нахрен ніхто не треба доки не станемо на ноги сами. Ніхто чужому кращого не хоче, звідси й висновок.

От ви завжди говорите, якто кажуть, все в масть, але про все відсторонено. Все бачите, все розумієте, але завжди з позиції глядача. Так, буде все саме так, бо за нас все вже вирішили і навіть запитати не спустились. Але в людей є також право голосу і з ним доведеться ще й як рахуватися. Немає покищо лише поводиря. А все решта вже давно є. Я вірю, буде!
avatar

Patriot

 • 22 августа 2011, 19:37
+
0
Падение СССР, и падение США это две большие разницы. Падение СССР было спланировано. И СССР упал мягко, никого не задев. США же никто не планирует «падать». Но когда падеж произойдет — мало не покажется никому. Демократия на прощание так хлопнет дверью, что повылетают окна и рухнут стены. Система ссудного процента, т.е. система либеральной рыночной экономики, которая уже существует более тысячи лет зашла в тупик и дальше развития у неё быть уже не может, т.к. все ресурсы её полностью исчерпаны. Не у кого брать заемы, разве только у марсиан. Да и сами деньги обесценились и перестали выполнять свою функцию. Ресурсы можно заполучить только одним единственным способом — новым переделом всего мирового порядка. А говоря попросту — глобальной мировой войной, собственно, как оно всегда и было и как оно уже идет, пока локально. И другого пути, других вариантов — нет. Вот в чем фокус. Это прекрасно понимают и политики, и олигархические кланы, и банкиры. Война решит все проблемы — спишет долги, уменьшит на 2-3 млрд. человек население планеты, заработает маховик военной экономики, пойдут заказы и процесс оживится! А вы говорите ГМО…
avatar

ser_fin

 • 22 августа 2011, 23:13
+
0
Ви говорете зараз про теж саме що і я тільки вид в профіль. СССР упав м«яко бо починаючи від самих початків, від Московського царства, а далі Росії, виключаючи хіба що Київську Русь, був завжди диким і відсталим відносно Європи і просунутого світу. Тому відносно ніколи не мав визначального впливу на перебіг світових подій — саме тому й м»яко. Інша справа в житті світу Америка, Англія, а далі Германія і Франція. А ГМО, бо я особисто не хочу приймати участь, тобто не хочу щоб Україна приймала участь у всих тих гнилих світових справах. Якщо й доведеться то хай це буде навскіс і опосередковано, тобто по-мінімуму. Хто живе неправдою, неправдою, врешті-решт, і захлебнеться. Це я зараз про світ. Ура скандинавам.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 07:33
+
0
Чушь какая. Нет ни каких ГМО ни на Украине, ни в России, тем паче в Крыму. Это слишко дорого! Они есть, но в США, к примеру, а от туда ни кого из перечисленных не закупает. А зубы у ребенка в 5 лет, конечно, надо лечить, тк нормальные стомотологи лечат, а не дерут и молочные зубки. Можно сравнить зубы простого американца и обыкновенного русского или крымчанина — и мы сразу поймем, ху из ху, тк таких паршивых зубов как у крымчанина-мало у кого есть, поскольку это не вода, что там пьют, а человек состоит из воды на 75 процентов, так же по зубам определяют состояние кишчника и щитовидки…
А Тимошенко-то тут при чем?
avatar

coronelli

 • 22 августа 2011, 23:42
+
0
Та звісно немає, є лише одна велика помийниця, і люди дохнуть мов мухи теж просто так. А що конкретно до зубів так подивіться трохи назад в попередні покоління то там побачите що люди до смерті жили зі своїми. Я навіть в своєму поколінні не пам«ятаю щоб їх лікували в 5 років. Вони просто випадали самі років у 6-7, що є звичайним природнім процесом. А щодо Тимошенко і енд компані, так тут все просто. Вважайте світ великою картинкою з пазлів. Так от вода в Криму, ГМО, т.д. і т.п. і тимошенко, всеодно що взаємопов»зані між собою пазли, хіба що різної величини. Я вже десь тут згадував. «Які господарі — таке в них і господарство.»
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 07:47
+
0
Вообще-то зубы еще зависят от генетики, причем очень даже. На счет продуктов вам грех жаловаться, тк я каждый раз приезжая в Москву, начинаю просто умирать от московскго разнообразия… На рынке у вас все свежее, вы тут когда предете- откушайте, узнаете сразу все-все про зубы и мор. А наши бабуши( моя из фео, все выдрала к старости, хотя нет, в 52 года не такя уж старость). Еще раз — НЕТ ГМП у насс-это слишком дорого и выращивать и закупать. Вон поля какие пустуют везде… эх
avatar

coronelli

 • 23 августа 2011, 15:50
+
0
Вы снова не в курсе! ГМО существуют и уже давно и успешно. Более того, в России, как в стране 3-го мира, всё чем забиты прилавки супермаркетов, на 98% состоит именно из ГМО. Поэтому они и дешевы! Соя, пшеница, овес, — почти все злаковые выращиваемые в Канаде — ВСЕ, 100% с ГМО! Вот именно это мы и закупаем! Именно это мы и едим! Добавлю, для справки, генетически модифицированная канадская соя присутствует абсолютно во всех продуктах питания в России — в молочных, мясных, бакалейных и т.д. А вот экологически «чистые» продукты, вот это да, они очень дороги и слишком мало мест на Земле, где они есть. В Лос-Анджелесе, например, всего 3 магазина, где можно купить такие продукты. В Москве, увы, ни одного. Впрочем, они здесь и не нужны!
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 17:49
+
0
От ви даєте. Так не зі зла а в жарт; де б оце ще мацква пособачилась як не на феодосійському блозі.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 19:04
+
0
То есть, мацкве тут собачится нельзя, только феодосийцам позволено, я правильно понял?
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 19:24
+
0
Та я без умислу, розуміти тут нічого. Просто чудно як ви тут один одного вже декілька днів заганяєте. З того й чудно що де Феодосія, а де Мацква? А от аж тут зустрілись і давай баталиться. Чи як в тій дурнуватій приказці — земляку пику розбить, всеодно що дома побувать?
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 19:51
+
0
Я знаю что без умысла!
На самом деле, в нашем глобализированном мире всё очень тесно переплетено и взаимосвзано. Так уж вышло. И Феодосия, благодаря интернету, абсолютно ничем не отличется от Москвы (мацквы) или Лондона. Собствено, расстояния нынче стали совсем крохотными. Феодосия моя Родина, потому я здесь и «жахаю» иногда! Вот так, в таком разрезе.
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 20:48
+
0
Нормально жахаєте, путьом. Іноді місцева «аристо-інтелігенція» аж свідомість втрачає, мовляв: «что вы, что вы ну не было измен..., это всего лиш пустяки», мінуси аж взахльоб кнопають. Так що все путьом, все по-ділу.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 21:23
+
0
Якась пуста розмова виходить, та коли вже так пішло то ви може мені й про генетику розкажете і з чого вона складається, підтверджуючи її експериментально над мухами дрозофілами. Про Мацкву начуваний, є там деякі знайомі, але особисто бажанням не горю, і навіть не через те що то Мацква, а з розуміння, що місто це не що інше як помийниця, чим воно більше, тим більша помийниця. І взагалі навіщо відштовхуватися від гіршого, мовляв у вас ще нічого, а от у нас…. А не рівняючись ні на кого зробити відразу нормально, так би як воно мало бути, хіба ніяк? А 52 нині це вже смертельна старість, до 50 нині запроста мруть. Хоча раніше, та ще подекуди й нині, хто не жив на балконі і за продуктами ходив не на базар а в огород, виглядали молодцями до смерті, та відносно й виглядають. Балкон то страшна штука. Про ГМП вам сказали, а от поля да. Вся основна сила України в полях, в полях була, є і буде.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 19:00
+
0
Вся основна сила України в полях, в полях була, є і буде.
— Это верно, но в украинском правительстве считают иначе. Не только в этом, во всех правительствах Украины за последние 20 лет. Наверное поэтому и поля украинские, со своим уникальным черноземом, заросли бурьяном и пр. сорняками…
Вот небольшой пример. При СССР в Феодосии был совхоз-завод ФЕОДОСИЙСКИЙ. Старожилы его помнят. Впускали великолепный натуральный виноградный сок. Такого качества сока, выпущенного ещё по той, совковой технологии, вы сейчас не найдете нигде! Кроме винограда совхоз имел ещё огромные площади для выращивания пшеницы. После развала СССР совхоз просуществовал несколько лет и развалился… Тогда его приватизировали некие господа из Запорожья. И объявили. Завод нам не нужен, виноградники мы заменим на другие, пшеница нам и вовсе ненужна, нехай бурьян растет! И вот бывшие совхозные поля заросли, как и положено при таком хозяйствовании, сорняками, старые виноградники, с отличными сортами винограда выкорчевали и засадили дешевыми столовыми сортами. Осенью этот виноград собирают, делают из него первичный виноматериал и продают на молдавские винзаводы!
Что касется ГМО. До сегодняшнего дня нет каких-либо четких и определенных данных о вредности или полезности таких продуктов. Есть жизнь на Марсе или нет, её науке это не известно. Единственный плюс, это получаемые огромные, гигантские урожаи зерна и сои, которые, разумеется приносят неплохой доход. Само по себе изменение генетического кода ДНК не добавляет каких-либо кацерогенов или других вредных веществ. НО! Как влияет это на здоровье человека — НЕИЗВЕСТНО!
И самое главное, — количество людей на Земле растет очень быстро и ресурсов. в том числе и продовольственных, на всех не хватает, увы. Как говорится: НЕЛЬЗЯ ВСЕМ ДАТЬ ВСЁ, ИБО ВСЕХ МНОГО, А ВСЕГО МАЛО…
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 19:45
+
0
В українському правлінні взагалі нічого не щитають крім власних прибутків. Прикладів просто безліч. Нині от Коктебельський завод теж на ладан дише, говорять данєцкіє хотять його взагалі обанкрутить виноградники вирубать а землю продать. Непоганий варіант. А за рахунок чого далі будуть тут жити люди і які в сезон потім стануть ціни і який з того вийде курорт не важко здогадатися. А зміст один. Нині в Україні не має ні напрямку розвитку, ні ідеї, ні найменшої мети. Здавалось би до чого тут ідея, мета? дурня якась. А ні, саме вони являються визначальними векторами наступних дій. Так от. Мети немає, ідеї немає. В суспільстві нічого не змінюється, маю на увазі на краще, скоріше навпаки, звідси людям не має за що розуміти і підтримувати прихожих презедентів. Отже позиції презедента хиткі і непевні, як власне і його свити. Тобто з одного боку наступний термін можу вже бути і не я презедентом, а з іншого красиве життя, захід, дермократія, феєрверки, одним словом, суцільний водевіль. Отже, греби сьогодні поки є можливість, бо завтра вже може бути пізно. Так 20 років і роблять. Можливо ви чули як при юлі збирались чи то продати, чи то здати в оренду, здається, лівійцям і здається 100000 гектарів української землі? От вам найкрасномовніший приклад цього. Здавалось би як же так? А свої ж сидять по вуха в лайні, які ж лівійці? Так ні ж. Бо в своїх треба вкладати гроші і щоб вони повернулися потрібно щонайменше років 3-5, і невідомо де я буду і ким через цей час, а тут навпаки бабоси самі дають і зрубать їх можна по-бирому. От вам і зміст управління, а ще я так підозрюю, що нинішні покоління є старшими і в той же час є вихованцями совка, їм важко переформатуватися а може і взагалі не можливо, чи не дано зрозуміти що Україна це і є наш дім, що Україна це Батьківщина, що це є і мати, і батько і взагалі все. Звідси від нерозуміння і ставлення і відношення як до кормушки.
Щодо ГМО то я в курсі, але ж ви не вважаєте що людина розумніша природи? Якщо щось є так то в цьому є беззаперечний зміст з боку природи. І людина є не господарем світу, як вказано в Біблії, а лише недолугим примітивом відносно нього. Тому й приблизні висновки можна вже робити зараз.
Щодо росту населення, так не проте журитися треба, постійна помилка фюрерів і постійна причина війн. Якщо Бог дає, то дасть і можливість, а як ні, то знайде спосіб врегулювання популяції. Нам до того зась. А в приклад хоч би й Китай. Їх уже не тільки у вас, їх уже і в нас вдосталь, особливо в Харкові, просто капець. І економічний підйом пішов у них нівроку. Так що, якось так.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 20:57
+
0
Я не специалист в генетике. Единственное что я знаю, эта отрасль науки закрытвя, секретная, она считается стратегически важной и потому её исследования закрыты для публики. Вспомните, что стало с академиком Вавиловым, когда он предложил Сталину с помощью генетики накормить не только СССР, но и весь мир… С помощью генетически модифицированных продуктов можно запросто решить все проблемы голода в странах третьего мира. НО! Это очень невыгодно производителям, олигархическим кланам, которые занимаются производством сельхозпродукцией и политикам, которые лоббириуют их интересы. Поэтому проблема голода не будет решена никогда. Генетикой занимаются в США, Великобритании, Германии, Канаде, Австралии. В России, как и в Украине, никаких исследований в этой области не проводится, так как нет ни ученых, ни других специалистов, ни денег, ни лабораторий, собственно науки в бывшем СССР вообще нет никакой. Политики заняты «построением демократии» и заниматься всякой научной чепухой не намерены!
А вот мрут не потому что ГМО, тут другая причина.
Медицина стала нынче платной и если у человека нет денег, то лечить его никто не будет и путь у него один — на кладбище. Вторая причина — отвратительное качество синтетических (а других попросту нет) продуктов питания. Вот это причина того огромного числа заболеваний, что мы имеем. К 40 годам у среднестатистического строителя демократии уже имеется целый букет болячек, от гипертонии до диабета, которые, как известно не излечиваются. И только 15-20% из этого числа имеют возможность качественно лечиться. Хотя это во многом уже не помогает. Медицина перестала быть наукой, а превратилась в коммерческую структуру, которой кроме прибыли ничего не нужно.Остальным, нелечившимся, путь, как я уже говорил, сразу на кладбище. И третья, главная причина такого мора, это то, что у людей нет абсолютно никаких морально-нравственных ориентиров. Люди не знают и не понимают для чего они живут. В странах наших не существует никаких идеологических установок, нет нкакой концепции национального развития общества, вообще ничего нет. У всех на уме только одно — Их Величество Деньги. И всё это приводит, разумеется к стрессам, депрессиям и прочим неприятностям, которые в итоге так же приводят к о всякого рода болячкам.
Население Украины, за 20 лет т.н. независимости, сократилось почти на 8 млн. чел. Население России сократилось почти на 20 млн. чел. и это в мирные годы! Республики Средней Азии просто вымирают, их скоро вообще не станет. Так что идет нормальный процесс строительства демократии, по планам строителей в Украине должно остаться 12 млн. в России — 25 млн. Этого вполне достаточно, чтобы обслуживать демократическую элиту, а лишние рты тут не нужны. Вот, где-то так.
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 21:55
+
0
Та саме так. Якщо вже конкретно, то ГМО вже не зовсім і не скрізь ГМО, але саме це абсурдне клеймо на харчових продуктах змушує наше, ще до смішного довірливе суспільство, оманливо вірити в чистоту того продукту, але ж насправді різні там ЕЕ і ЁЁ теж далеко не подарунок. Багато складових являються причиною саме що мору, і названі вами займають левову частку, добавити можна хіба що наш ще псевдоцивілізований спосіб життя, від дивану до кухні, від пульту до телефону. Ми просто розучилися розуміти природу і просто мабуть розучилися жить. А щодо кількості населення то час покаже, я так не думаю, хто хоче жить той буде жить, а хто не хоче той помре, і по-великому рахунку туди йому й дорога. Насправді ж думаю що нинішнім світовим ідеологам приходить кінець, а, як відомо, святе місце пустим не буває. На їх місця прийдуть інші і як перерозподіляться місця і ролі хто його знає.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 22:45
+
0
Да, вы совершенно правы. Идет процесс, эдакая фильтрация генофонда и всё лишнее и не нужное отсеивается естественным образом, но под зорким взором строителей демократии!
Да, ГМО, совершенно не нужно путать с синтетикой в продуктах. Это совершенно разные вещи. Вот синтетика — это вред и очень большой. Но и поделать с этим тоже ничего нельзя. Чистых продуктов сейчас вообще нет. Даже на рынке, якобы «домашний продукт», на самом деле не домашний, а коммерческий — для продажи. И напичкано там столько всего…
avatar

ser_fin

 • 24 августа 2011, 00:08
+
0
Та подєлать то можна хоча б в маштабах однієї окремо взятої країни, а можна, хоч би й України. Вирощувати суто для потреб своєї держави, ну а надлишки можливо й продавати у спеціалізовані магазини Європи за відповідною вже ціною. В України такий потенціал є. Та тільки от біда, дєлать поки що нікому. Тільки не говоріть що це неможливо. Світова політика не стійка, і часто мені нагадує поведінку «бандерлогів» з мультика про Мауглі.
avatar

Patriot

 • 24 августа 2011, 07:53
+
0
Да, возможно, но при одном условии, — если Украина станет и юридически, и фактически независимым государством. В данный момент Украина, как и любое другое государство — очень сильно зависима от самых разных обстоятельств. Такой сценарий возможен только в условиях полной изоляции от внешнего мира, с закрытыми границами и выходом из всех международных организаций и отказом от глобальной банковской системы. Но это из области фантастики. А нынешняя реальность такова, что Украине ЗАПРЕЩЕНО производить и продавать сельхозпродукцию.
avatar

ser_fin

 • 24 августа 2011, 17:15
+
0
Так, саме так, і що це є відносною фантастикою це також правда, але все ж таки це можливо і головне що воно того варте. З цієї позиції Расєя знаходиться в значно кращій атмосфері, бо намагається створювати своє власне господарство і мати власний інтерес, а не підлаштовуватися під когось як нині намагається це зробити Україна. Врешті-решт хто з держав намагається жити індивідуально, знаходиться в значно кращій позиції, бо є більш стійким і менш залежним від політико-економічних катаклізмів. Це неодмінно себе виправдає. І Україні також треба прагнути саме до цього, ну а гострі кути, по цьому питанню із світовими акулами, нівелювати вітчизняній дипломатії. Хай також не дарма зарплатню отримує.
avatar

Patriot

 • 25 августа 2011, 10:04
+
0
На счет Расеи, вы сильно заблуждаетесь.
Современная Расея, это особое, ни на кого не похожее образование. Это сырьевой придаток Западного Мира. В Расее 1991 года введено внешнее управление, и всё будет так, как велит госдепартамент США. Если у Украины хоть шанс есть, когда-то стать самостоятельной, то у Расеи такого шанса уже никогда не будет. Собственно говоря, и Расеи то уже нет. Есть географическая территория, но страны, государства российского уже не существует. Уже полностью уничтожены своя национальная культура, история, наука, образование, армия, национальная идеология. То есть всё то, что состовляет суть государства. Страну населяет безмозглая и бездуховная биомасса — демократическое быдло. Напрочь отсутствует хоть какая-то своя собственная национальная идея развития. Всё идет по указкам, распоряжениям и инструкция Вашингтона. Расея — это государство-зерро, это такое место, где Западная Демократия заправляется энергией, дабы совершать свое победоносное шествие на Планете.
avatar

ser_fin

 • 25 августа 2011, 11:40
+
0
Якщо розмишляти глобально то може й так, але я тут не так давно пробігав краями московського царства, економічно відміна суттєва від України. Починаючи від лампочок на кожному!!! стовпі і якості доріг до табунів дітвори по дворах. Що вже саме по собі говорить про доступний рівень життя. Пенсії, принаймні ті що я чув, по 10-15 тисяч расєйських тугриків що в гривнях відповідно десь по 2-3 тисячі гривень, на відміну від наших стандартних 700-800 грн. Навіть люди інші, не те щоб кращі, в принципі, як були так і залишились напівслов«янами монгольського менталітету з добрим відсотком п»яні, але відчувається в їх житті якась певна ситість, вони просто живуть і по можливості радіють. І полів пустих не бачив і ферми нівроку. А подивіться тут, не живуть а животіють і злі від того життя як баскервільські пси, готові по всякій дрібниці вчепитися в тебе. Особливо це видно, мені здаєтся тут — в Криму, на показ чемність, а за пазухою камінь і байдужість. Такщо, якось так. Росія хоч якось намагається, а Україна вже давно стала країною третього світу: дешева сировина, дешева робоча сила і великий ринок збуту різного лайна та мотлоху. Хоча справедливості ради, ви правильно говорите. Україна все ж має шанс, Росія ж, беручи до уваги розміри її території, специфіку кліматичних умов, менталітет народу і своє споконвічне випендрювання себе всьому світу наперекір — ніколи!
avatar

Patriot

 • 25 августа 2011, 12:43
+
0
Вы знаете, это уже, не «московское царство», а американское. А это, как говорят в Одессе, две большие разницы.
И лично мне не нужны эти пенсии по 10-15 тыс. (это, кстати стандартные пенсии, есть и по 80-100 тыс.), мне не нужны эти лампочки, на каждом столбе, эти дороги и всё прочее, когда нет главного- смысла. Вы правы, россияне сильно изменились за эти 20 лет. «они живут и радуются» — лучше и не скажешь! Нас превратили в колонию безмозглых биороботов, которые перерабатывают ресурсы, загаживают своими отбросами Планету, обслуживают демократическую элиту, да ещё успевают «жить и радоваться». Чему радоваться? Ради чего жить??? Лично мне такое благополучие и даром не нужно. И главное, когда этот миропорядок начнет меняться, а это неизбежно и уже скоро начнется, то мало не покажется! Американская империя похоронит под своими обломками пол-мира, вместе с Россией, разумеется и заселят эти пространства от Приморья до Смоленска и Кубани китайские товарищи. Свято место пусто не бывает. Хотя всё могло быть и по-другому. Но, теперь уже не будет.
avatar

ser_fin

 • 25 августа 2011, 13:40
+
0
Зсередини, ідеологічно — скоріше так, американське, але ззовні ще наче ні. І про китайців згоден. Китайці один з небагатьох сильних незбалуваних і непривередливих народів, вони зможуть зробити те що ніколи не вдавалося зробити європейцям і Даманський їх нині вже не зупинить. Тим більше що одвічний супротивник Китаю Японія зараз ніяк не стане їм на заваді, або небезпекою, японці тепер ще не одне десятиліття будуть зайняті собою, зализуючи власні рани.
Хоча як варіант, при явній китайській загрозі можливо б створилася тимчасова якась федерація з бувших сссровських республік для спільного захисту власних інтересів кожної.
А щодо змісту так скільки тих людей в будь-якій країні якій потрібен зміст? Ви не гірше знаєте що відсотків 80 населення являється бидлом звичайним і вповні задовольняється тваринними інстиктами, їм дай пожерти, пийнуть, полежать на дивані вони і лампочкам будуть раді і робитимуть те що дозволять або скажуть. Пропонуйте свій зміст, звідки така приреченість? І ваш вираз «могло б бути інакше», це туга за Союзом?
avatar

Patriot

 • 25 августа 2011, 14:58
+
0
Союз союзу рознь. Всё течет в этом мире и меняется. Союз 30-х годов, 60-х и 80-х это совершенно разные вещи. История не любит сослагательного наклонения, мало ли, как оно было бы, если бы… Но я уверен, что СССР можно было переформатировать, радикально изменить, оставив в его составе Россию, Беларусию и Украину, без Прибалтики и Ср.Азии. Имея такие потенциальные возможности, такие природные ресурсы, неглупый вцелом народ, и грамотное внутреннее управление — мы бы все сейчас, как сыр в масле! Ведь либеральные, рыночные реформы можно было провести и без кредитов МВФ и без их кабальных условий. Глядишь и демократию бы построили свою, какая нам подходит, а не чужую. И коррупции бы такой небыло. Теперь, конечно совершенно ясно, что никаких «союзов» уже не будет. А предлагать и думать надо было раньше, до 1991 года, сейчас уже ничего изменить не получится. Российские олигархические кланы, уже ощутили вкус денег и ничего менять в этой системе уже не позволят.
А что касается обреченности, то тут всё просто. Нынешняя система мироустройства обречена. У неё закончился запас прочности и ресурсов. Продолжать и дальше жить в долг уже невозможно. Как показывает исторический опыт подобные проблемы демократия всегда решала очень просто — войной и новым переделом собственности.
avatar

ser_fin

 • 25 августа 2011, 15:34
+
0
Можливо й можна було, але не тими керівниками і не тодішніми мізками. Це ми зараз такі вумні. Хоча подальший Союз означав би остаточний кінець Білорусії і України, була б одна велика Мацква, до чого воно власне і йшлося, а з Росією тим більше в такі ігри грати не треба, і історією це було доведено не раз, дай їй пальця — одчепить руку, а потім прийде ще й наплює в твоїй хаті. Щодо побудування своєї власної демократії і кредитів МВФ то це і є голвна потреба пострадянських держав і народів, і я думаю, що це можливо й зараз, в окремо взятих державах. А от зберегти соціалізм навряд чи вдалося б, бо він вичерпав себе раніше ніж капіталізм і на даний момент серед власне існуючих систем поки що краще капіталізму, устрою немає. Західний капіталізм дещо цинічний і жорстокий, але його не перевершений плюс це постійна конкуренція, даюча постійний розвиток державі, а відтак і змогу участі кожного бажаючого в процесі розвитку своїми новинками та ідеями, тобто інтелектом, так би мовити «вливати свіжої крові» в індустріально-побутовий процес розвитку, та зокрема й політичний.
Вважаю, що це головна причина довголіття капіталізму, на відміну від соціалізму, бо що могла запропонувати купка змаразнілих стариганів з напіввисихлими мізками натомість кипучому і дієвому капіталізму заходу, в якому міг брати участь весь народ, в той час як в Союзі потрібні були, в основному, біороботи для станка, і піднятися вище хомута і лопати люди змоги не мали. Навіть ідея, сформована ще дєдушкою Леніним протягом століття залишалася майже не змінною, звісно що з плином часу вона переставала відповідати вимогам часу і втратила свою актуальність. І переформатувати тими мізками старий союз в новий союз було більш за все неможливо. Це з одного боку. А з іншого знову ж народ — повівся, образно кажучи, на згадувані нами тут «лампочки», тобто джинси, Мальборо, жуйки й іншу дріб«язкову чипуху. Недопрацьовочка вийшла. А пропонувати можна завжди, кожний час дає свої можливості, інша річ „зшайшов — не знайшов“ їх.
avatar

Patriot

 • 25 августа 2011, 17:14
+
0
Впринципе, правильно толкуешь, Сер, о здравохранении. Я туда ни ногой после того как меня «вылечили», только вот зуб, да вырвать себе не могу, поэтому придется идти драть. А так, интернет берем-с и читаем, и себе сами прописываем лекарства… тк это оказывается гораздо безопаснее, чем к врачу… увы… А зарнаницей, к примеру, мой друг один есть, и я его как-то спросила: кому вы там более всего доверяете? Врачу и юристу, — ответил он.

Да, самыми богатыми в Крыму были те, кто был при колхозе…
А, хлеб московский не портится, молоко не скисает-это да… но — это ни ГМО, а консерванты…
Гадость жуткая, а кстати, хлеб-это покозатель страны…
avatar

coronelli

 • 24 августа 2011, 00:03
+
0
Нині, сенйоро, все бізнес. І медицина, і політика, і міліція, і, навіть, освіта. Раніше освіту потрібно було заслужити і бути її достойним, а нині заходиш як в магазин і купляєш що тобі треба. А зрештою все це відображається на нашому ж таки суспільстві через майбутніх, і вже наявних, «кадрированих» фахівців. А що робити, сенйоро?
avatar

Patriot

 • 24 августа 2011, 07:59
+
0
РЕВОЛЮЦИЮ!
avatar

coronelli

 • 24 августа 2011, 17:50
+
0
Та революцію не революцію, а робити щось однозначно треба. Бо той шлях який проходимо нині ми, Європа пройшла ще в середньовіччі при становленні капіталізму. І зрозуміло ж як божий день що нинішні правлячі олігархічні клани в ущерб сами собі робити нічого не будуть. Ситуація почне змінюватися лише тоді коли народ, тобто люди, почнуть вимагати від влади дотримання своїх законних прав повсюди і повсякденно, як в малому, так і в великому, як в одноосібному, так і в загальному. А революцій нам певно що вдосталь в нашій історії, їх результати ми ще до цих пір до кінця розхльобати не можемо. Хоча пролиття крові і являється більш мобілізуючим та короткотривалішим варіантом, а відповідно й ефективнішим. Найкращий приклад для вас це ваша Чечня. Як результат більш-менш адекватне керівництво і відповідно вищий рівень життя населення.
avatar

Patriot

 • 25 августа 2011, 10:18
+
0
что на это скажите?
blogs.kafanews.com/blog/350.html
avatar

coronelli

 • 26 августа 2011, 18:13
+
0
А що тут скажеш. Співчуваю вам, за вашого родича. Саме за це я і ненавиджу Расєю, особливо за всіх закатованих нею українців, за той спадок який вона нині залишила нам, за те що після приєднання до себе України, зробила з відносно цивілізованої держави глуху забиту провінцію, якою вона власне і є до цих пір. За ті ріки української крові яка лилась по українських містах з під воріт НКВД ріками, за тавро українцю зрадника. За вкрадену ними нашу історію, за сотні тисяч висланих і згнивших в Сибіру українців. Просто ненавиджу. З тими що живуть в Расєї ще Бог з ними, то їхня земля, їхній улус, а от тих що живуть в Україні, мають громадянство України і ще відкривають тут свою паскудну пащеку в підтримку мацкви — меганенавиджу. А вам там жити втративши від їх рук діда, не щемить?
avatar

Patriot

 • 26 августа 2011, 20:45
+
0
Ну, Вы много сказали! Только не верно путать Россию и власть. Разные это вещи. И не верно думать, что от власти пострадали только украинцы, много кто пострадал, и русских в том числе. Да, а прадед был испанцем, живя всю жизнь в Крыму, в Фео, а его дед присоединяя Крым к России и подумать не мог, что такое случится и придет к власти -палачь, а он служил Екатерине Великой.

А украинцы и многие-многие другие теперь вот тут, в России работают, чтобы прокармить семью.

И в Росси-то, особенно в Москве все вкалывают будь здоров, я не имею в виду воров- они везде.

Да, щемит, иначе бы книгу не пиасла и не собирала все эти документы. Особенно щемит по-другому деду испанцу из простой рабочей семьи, волею судьбы оказавшемся в Крыму, в Фео и встетившему там, в Клубе Офицров, дочь расстреляного моего прадеда, о нем мой рассказ, тк он мне отца заменил

coronelli.ucoz.ru/publ/2-1-0-40
avatar

coronelli

 • 26 августа 2011, 23:51
+
0
Я це питання навіть обговорювати не хочу. «Расєя, власть разниє вєщі» — брєд сивої кобили. Вся «власть» з народу, і саме народ підтримує ту чи іншу «власть». Те що загинули не тільки українці мене не обходить, мене цікавлять тільки українці, а те що гинули й росіяни — стандартна відмовка всіх росіян. Скажу навіть більше, жаль що вони не загинули, не поїли тоді один одного всі! Дивись би й горя в світі стало б менше. Расєя, відносно, християнська страна з менталітетом монголів, ідеями Чингісхана і на 40 відсотків німецько-французькою мовою, от і вся розмова.

Щодо «работают», так «работают везде», і Мацква в цьому плані ни є вийнятком чи якимсь пупом. Не буде Расєї — не клопіт, «работатимуть» деінде «негри» всюди потрібні.

Катерина велика хіба що шлюха і кривава вбивця, що руками коханців знищила свого власного чоловіка, Петра, здається, 3-го, і в цьому всі росіяни до копійки, хоча вона була й німкеня. Сибір до Расєї приєднували великою часткою і українці, і при приєднанні Криму майже всі передові загони і всі провідники і розвідники складалися з українців, із запорожців. І що? Чим віддячили? Отам ваш і прадід! І Україна завжди потерпала від кацапстану якнайбільше, бо «русікі» в ній завжди бачили непокору і конкуренцію собі і рівень їхніх звірств є мірилом їхнього страху. Духовно дрібний і підлий народ.

А вам щеміло б, серед виродків не жили б. І ще, можливо буде не тактовно, але скажу, тільки не розчаровуйтесь. Нікому ваша книга не потрібна, особливо зараз і ні тут, і ні там. Книги зараз взагалі не потрібні, тим більше такі нудні як історія з переплетінням чиєїсь чужої трагедії, то й поготів. Якби ви написали щось в стилі «Слєпой, Дурной чи Крівой», то ще б може якось, а так ні. Ви самі прекрасно бачите нинішні цінності: українці не потрібні українцям, росіянє — расіянам, а тут ще якісь гішпанці, та ще й горе, а горя в кожного свого хоч відбавляй. Тому й ні. Можливо колись, в часи аристократії так, але не зараз. І реакція блогу є тому найкращим свідченням. Але це зовсім не означає що треба все закинути, ні, навіть навпаки — шукайте то найдете.
avatar

Patriot

 • 27 августа 2011, 08:53
+
0
А если по- чесному разговаривать? Ведь Вы-то не хохол, когода настоящий украинский язык — то я его не могу прочесть без словаря. Это-раз! Чингисхан был в 13 веке и давно помер, как и Сталин. А чего Вы там сидите, если у Вы- Патриот и у вас щемит, раз так пишите? Не просто же уехать, а? Почему у вас Бардак? Раз по вашему-от народа зависит, что укранинцы- тоже хреновй народ? Почему мэр Фео разрешил этим бантитам- казакам ( хоть не казаки они,, их в Крыму отродясь не было) крест поставить и оставить? Где народ был? Куда смотрел?
И много у меня других вопросов есть.

В Крыму меня всегда за местную принимают. Не в Интернене- на яву!
Да и не только в Крыму, даже в Прибалтике! Ох, они как русских-то не любят, даже вам не снилось.

Вот в Баку- да не навидят, и всех за шлюх держат-все равно, украинка ли? Русская-не важно.
А в Москве все сидят И что по Вашему, я должна на всех них, кто к аим приперся — орать- Быдло! Понаехали тут! Хоть и хочется иногда. Ну переполнен город, сил нет. Дышать не чем!

И что? Не власть значит виновата? А мне до Чингисхана как до фанаря! Мне Путин осточертел! Я при его власти живу, а уехать-это все треп. Не просто это.

А в книге не одно только горе, тами счастье- как в жизни, тк книга про жизнь! И нужна она, не вам конечно, а за границей нужна. Туда и посланна в дар. Нет- вам-то нафига история Крыма-то? У Вас Чингисхан со сталином в башке накрепко засел, на дальнейшие поколения хватит.

А то, что любят меня люди в Крыму-это факт! И не показатель этот сайт, тк и политика сайта зависит от его хозяина, как в жизни… такая маленькая матрица групки людей.

Вот так-то. Пошла-ка я зуб драть, боюсь ужас как.
avatar

coronelli

 • 27 августа 2011, 15:45
+
0
Знову переливать з пустого в порожнє безтолку. Ото краще займіться зубом буде корисніше.
avatar

Patriot

 • 27 августа 2011, 18:21
+
0
Чушь какая. Нет ни каких ГМО ни на Украине, ни в России, тем паче в Крыму.

[URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://i005.radikal.ru/1108/22/36b79ac74f5d.jpg[/IMG][/URL]
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 11:44
+
0
Чушь какая. Нет ни каких ГМО ни на Украине, ни в России, тем паче в Крыму.

avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 11:45
+
0
avatar

ser_fin

 • 23 августа 2011, 11:46
+
0
Відповім попівськими словами: «шляхи Господні не сповіданні», і в цьому мабуть є свій певний зміст. Кожний для чогось приходить в цей світ, і в кожного в ньому свій шлях. Свій хрест і своя Голгофа.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 11:58
+
0
Уважаемый пользователь,
Дабы пост целиком не вываливался на главную, необходимо использовать тег
<cut>
(иконка в редакторе «ножницы») при создании новых тем на блогах, это очень важно. Все тексте что в выше тега
<cut>
будет отображаться на главной до ссылки «читать далее».

Ссылка на правила: blogs.kafanews.com/blog/pravila_igry/8.html
avatar

Modern

 • 23 августа 2011, 12:49
+
+1
Бачив, але не звертав уваги. Але якщо це «очень важно», то мабуть скористаюся.
avatar

Patriot

 • 23 августа 2011, 13:03

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.