Та воно то й так. Та чи багато для них зараз занять? Чи багато в Феодосії дитячих майданчиків для дітей? Чи багато в Феодосії гуртків і секцій для підлітків? А ті що й є, то скільки вони коштують?
Батькам за заробітками на них не вистачає достатньо часу. Школа в свою чергу, в силу різних причин, майже не звертає уваги на їх виховання. То чим їм зайнятися, коли відчувають себе покинутими і нікому не потрібними? От і забави, наскільки розуму вистачає.
Видимо для этого придётся выделить специальный какой-то забор, не слишком на виду у прохожих, но в то же время такой, который бы без труда обнаружили подростки.
И сделать этот забор местом публичного обращения к молодёжи. Наверняка должно особенно «зацепить» их, если будет подано в форме такого же граффити, причём достаточно качественного, чтобы не отдавало «возрастом» обращающегося.
Я же бесплатно людям помогаю!!! где же тут реклама??? Социальные службы тоже публикуют свои телефоны и это не является рекламой!!!
Хотя… вам, конечно, виднее)))
Іноді чуєш як батьки скаржаться на своїх вже дорослих дітей, на якісь непорозуміння та відсутність спільної мови. Так, але зверність увагу хто виховує більшою мірою тих дітей і як?
Якщо раніше батько був теслею то й сина тому навчав і син теж ставав теслею, якщо батько був гончарем, то й син ним става, чи дочка. Звідти й спільна мова і беззаперечна повага.
А так? Віддали дитину в науку і далі обов«язок батьків — аби голим не ходило та не здохло, там мовляв навчать, от і вчать якісь інші, вкладаючи своє. То яка може бути спільна мова, якщо в решті немає нічого спільного, хіба спочатку крім даху над головою.
Це важко зрозуміти, а ще важче сприйняти і визнати що це дійсно так. Бо ми теж форматовані і навчені мислити стереотипами. Але хто все ж перестає бути керованим і починає розуміти цей зміст життя соціуму, той починає правити.
Так, способів безліч. Нас обробляють протягом всього життя, те що в нас прийнято в суспільстві називати навчанням, за виключенням читать, рахувать, писать, є не що інше як форматування особистості під потреби правлячої системи і починається це з дитячого саду. Іноді просто дивуєшся.
rodonews.ru/news_1307443476.html — искусство манипулирования массовым сознанием через СМИ. По пунктам:
— Отвлечение внимания
— Создавать проблемы, а затем предлагать способы их решения
— Способ постепенного применения
— Отсрочка исполнения
— Обращаться к народу как к малым детям
— Делать упор на эмоции в гораздо большей степени, чем на размышления
— Держать людей в невежестве, культивируя посредственность
— Побуждать граждан восторгаться посредственностью
— Усиливать чувство собственной вины
— Знать о людях больше, чем они сами о себе знают
Та читать і тих, і тих треба, навзамін почитай Миколу Воротиленка «Заповіт Петра І», там більш-менш всі ваші «архаїзми» і «самоідентифікації» викладені в хронологічній послідовності, та при цьому ще самому навчиться думать треба, а не заливаться ними як дурень сироваткою.
А щодо твого «таких», то не думай що ти кращий, бо за ніщо «нацменом» ніхто нікого не називатиме, а твоє: «Вбейте! Жорстко-жорстко...» навіть твою масть виказує і її шовіністичну адресу.
А щодо голого спартанця Ісіда, то чому б і ні? Нічого з нічого не буває. Можливо це й не конкретна особа, а збираний образ, а можливо й ні. Та зрештою в кожного народу є свої історичні герої, витворені відповідно до свого менталітету, навіть у вас, в «былях», та «сказаниях» є. А у них в міфах, чому б і ні?
Искренне советую: охолонись, почитай Кургиняна про «принудительную архаизацию сознания и исторической самоиндетификации». Специально для таких писано, полегчает…
А Лелеко не было два года!
kafa