Роман далее всёРИС ДЖУК
Love phantom — финское привидение часть 7 КОНЕЦ

Сэр, Вы помните книгу? Ту книгу с пустыми белыми листами? Я нашла её в своей дорожной сумке.

( Читать дальше )
 • 0
 • 24 августа 2011, 17:47
 • coronelli
 • 9
 • 6848

Роман далее


Love phantom — финское привидение часть 6
Вскоре вернулся с работы их двадцатипятилетний сын и на ломаном английском объяснил тайну этой истории

( Читать дальше )

А вот для юбилейной газетки к 20-летию "Кафы"

Как делается газета
Возьмем несколько журналистов, верстальщиков, дизайнеров, рекламщиков, материально-техническую базу, несколько десятков тысяч читателей. Приправим по вкусу амбиций, критического отношения, желания принести пользу своему городу, мнений его жителей о происходящем. Чуть взболтнем, чуть спустим пар, отделим факты от мнений, а статьи журналистов от рекламы, выбросим куда подальше опостылевшую политику, поищем ракурс, и выльем эту чудную смесь на страницы газеты.( Читать дальше )
 • +2
 • 24 августа 2011, 10:35
 • Batourin
 • 11
 • 6817

МИР ТЕСЕН


фоторепортаж о школе номер 1- 111, в Феодосии Боремира
Security: Public

остальные фото тут —
borimirius.livejournal.com/336888.html#comments

газета Комсомольская правда


( Читать дальше )

Далее Роман

рис ДжуК

Love phantom — финское привидение часть 5. Быль.

На следующее же утро, я отправилась в город с мужем.


( Читать дальше )

Продолжение Романа

Рис ДжуК

Love phantom — финское привидение часть 4, Быль.

Опустившись на траву под сосной, я подумала: «Конечно, это только русский мог предположить, что к вам в дом могут зайти соседи и перевернуть всё

( Читать дальше )

Третья глава из РоманаРис. ДжуК

Я наступила на длинную чёрную ногу чёрта! Да-да, чёрта! Полуразложившаяся нога с копытом лежала прямо в черничных кустах.

( Читать дальше )
 • 0
 • 22 августа 2011, 23:16
 • coronelli
 • 4
 • 6477

Вторая глава Романа


Рис ДжуК

Я знаю, Вы любите точность суждений, и поэтому постараюсь быть последовательной.


( Читать дальше )

Глава из РоманаLove phantom — финское привидение, роман открывающий сборник стихов. Быль.

рис для макета книги ДжуК

Все права на рассказы, стихи и иллюстрации принадлежат Джулии Коронелли
Любить привидение. Любовь привидения. Любовь — привидение. Любовь — реальность, а всё остальное привидение, порою доброе и ласковое, а порою завистливое и коварное.
Черта между правдой и вымыслом весьма условна. Невидимые ниточки связывают разные века, вымышленных литературных героев и наших современников, с которыми я лично знаком. А главное — запомните: плохих литературных героев не бывает. У каждого свои роли.
Коли нету гроша,
Обернись душа
В ворона чёрного.
В злого ворона,
В непокорного
Да лети не спеша
Среди леса просторного.
Обернись душа
В ворона чёрного.

Евгений Иванов
Посвящается моим родителям, сыну и тем, кого я люблю.

Здравствуйте, глубокоуважаемый сыщик мистер Шерлок Холмс!


( Читать дальше )

Без ГМО.

Ми часто чуємо і глузливо згадуємо цей вираз. Але чи насправді це так смішно?

Я не буду вникать в наукові нетрі розуміння цього явища. Не буду пояснювати згубність тієї дії на організм людини. Не буду звертати уваги на ту брехню в магазинах від заводу виробника. Кому треба той знайде сам, кому треба той сам зрозуміє. Хотілося б лише підкреслити згубну величину того значення для нації і підкреслити на прикладі про небажання «обраних» робити хоч що-небудь для своєї держави і свого народу.

Не пам«ятаю, хтось, наче, з американських відомих мурзиків говорив приблизно наступне: „аби світ дійсно хотів щось подолати, він би це вже давно зробив.“ Для мене не важливо хто це сказав, я не претендую на звання ерудита і козиряння цитатами, найголовнішим вважаю для себе розуміння того що було сказано тим чи іншим відомцем. Так от повертаючись до згаданого питання, хотів би наголосити саму суть згубності дії тих харчових домішок і добавок, а саме: вони не впливають відразу на організм, вони накопичуються повільно, не встигаючи виводитися на зовні і очищатися тим же організмом організму. Вони просто накопичуються в організмі до відповідної критичної маси, а потім людина по досягненні 35-40-50 років починає просто розвалюватися, якто кажуть, на очах. Що ми й бачимо повсюдно — люди помирають не досягнувши 50 років, а ще страшніше що це вже майже нікого не дивує, що це вже стає нормальним звичайним явищем, тобто звичкою. Не говорячи вже про те що це означає для держави і нації. Ви уявляєте що Германія, у Великій світовій під час війни на два фронти!!!, втратила менше людей ніж Україна без війни під час незалежності!? І це ще не все. При такому подальшому розвитку подій наша нація просто приречена на виродження і деградацію. І говорячи — нація, це не щось там далеке, не зрозуміле і абстрактне. Це не далеке, це ми з вами. Особливо це видно нині, в літній сезон коли всі купаються і засмагають, окрему увагу звертає на себе молодь починаючи з дітей. Всі не всі, але добряча частка з дитинства має післяопераційні шрами. Це нормально? Ні це зовсім не нормально, коли дітям років 5-ти виривають, або пломбують зуби, або вони й народжуються з фізичними вадами, хворобами та відхиленнями. Це зовсім ненормально і це дуже серйозно.


( Читать дальше )
 • +1
 • 21 августа 2011, 12:07
 • Patriot
 • 44
 • 8066