Как выступать публично и на 100% понравиться аудитории?!

Для того, чтобы понравится аудитории во время публичного выступления не достаточно выйти на сцену и рассказать хорошо подготовленную историю. Нужно правильно донести до аудитории весь смысл вашей речи, продемонстрировать открытость и позитивный настрой. То есть сделать так, чтобы ваше выступление было ярким, впечатляющим, запоминающимся. Грамотно произнесенная речь может творить чудеса! И в истории, и в бизнесе таких примеров предостаточно. О том, как это сделать, читайте в следующей статье.

Первое, на что следует обратить внимание – это зрительный контакт. Опытный оратор 98% времени буквально держит публику взглядом. Для этого необходимо периодически выбирать то одну, то другую группу людей в зале, или даже конкретного человека, и смотреть во время выступления прямо на них. Многие ораторы грешат тем, что во время презентации поворачиваются и читают собственные слайды. Грубейшая ошибка.


( Читать дальше )

Уважаемые читатели Кафы, а вы пробовали просыпаться в разное время?

Знаете, бывает, что ваша жизнь идёт сложно и дела делаются как-то не так просто из-за того, что вы слишком рано или слишком поздно просыпаетесь утром.

Проснулись позже, чем проснулся весь город — много чего не успели.

Проснулись сильно раньше — уже всё переделали, а остальные ещё копаются, и вам делать нечего.

Попробуйте просыпаться в другое время — посмотрите, как изменится ваша жизнь.

Если изменения вам понравятся, оставьте так.

© drumrock

Устраивайте себе праздники и после праздников.

Официальный праздник — это, по сути, просто дата.

А настоящий праздник вы можете праздновать столько, сколько вам угодно, и тогда, когда вам этого хочется.

Поэтому устраивать себе праздники вы можете и до, и после официальных.

И во время тех же официальных праздников, но совершенно по другим поводам.

Выходите за рамки навязанных обществом дат.

© drumrock

Ищите движущую силу.

И, когда найдёте, запоминайте, какая она.

Запоминайте моменты своей высокой работоспособности.

Запоминайте, когда вам очень хотелось что-то делать.

Запоминайте, что делает вас счастливыми.

Запоминайте, что поднимает вам настроение.

Для чего, спросите вы?


( Читать дальше )

Батьківщина і влада.

Сьогодні багато людей з більш молодого покоління плутає поняття «Батьківщина» і «влада». Той рівень життя, цю повсюдну занедбаність, убогість і нехлюйство сприймають під поняттям Україна. Але це ЗОВСІМ не так! Наш рівень життя, наш статус в світі то є зовсім не Україна, і не Батьківщина, то є не що інше як ВЛАДА! Влада, ту яку обирали ми з Вами, а значить — ми. Але це вже буде занадто багато.

Досить зрозуміти що Батьківщина — це наші гори, наші моря, наші ліси, наші степи і поля. Наші ріки, і наше небо, бо воно теж різне. І виходячи з цього, ми живемо далеко не в найгіршій країні, навіть навпаки! Народи, проживаючі навіть значно в скромніших державах, є більше цінують свою землю, як то в горах, чи в пустелях.

А наш побут є не що інше як неспроможність нашої влади нас забезпечити, і наша неспроможність її обирати, або зуміти витребувати собі достойного життя.
Влада навпаки своїми діями, чи бездіяльністю все більше й більше дескридетує Україну в світі і змушує навіть деяких українців шукати собі іншої Батьківщини, десь приймакуючи.

Тому любіть Україну і не плутайте її з владою.

Українська культура.

Чим більше вивчаєш українську культуру та історію тим більше дивуєшся її насиченості і довершеності. Сьогодні на жаль не створено державних груп науковців, які б могли поглиблено вивчати і визначити системно, упорядкувати і авторитетно затвердити хід України і розвиток українських подій. Але про дещо можна впевнено сказати вже сьогодні.

Наприклад. Ми сьогодні масово поклоняємося і визнаємо майстерність східних єдиноборств. Але ж в Україні за часів козацтва існував той же принцип. Козаком стати міг далеко не кожний чолов«яга, для цього потрібно було до 7-и років підготовки! Сама система духовно-фізичної підготовки ділилася на розділи, (у східних єдиноборствах — дани) і звання „козак“ в цій системі було далеко не останнім, найвищим рівнем були характерники. То он воно як!
Сьогодні нас дивують зі школи в підручниках про найперші в світі французькі буржуазні та демократичні революції, а про те що Україна за цими правилами жила споконвіку і найдовершенішим показником цього був устрій Запоріжської Січі. Ні гу-гу?


( Читать дальше )
  • 0
  • 16 мая 2011, 12:41
  • Patriot
  • 8
  • 2340

Если вас что-то удивило, значит, вы чего-то не знали.

Если вам попадается что-то, что вас удивляет, это значит, что вы не знаете, как это происходит.

Иначе вас бы это не удивило (что логично :-).

И у этого удивления есть два типа случаев.

Один позволяет вам радоваться жизни и открывать мир.

Это когда вас удивляет что-то приятное, интересное, что прямо вас не касается, или приятные сюрпризы от близких вам людей.

Так удивляться — чем больше, тем лучше.


( Читать дальше )

Віджила система бюрократів.

Сьогодні наше життя суцільна справка. Куди б не йшов, щоб не задумав, чого б не захотів — КУПИ СПРАВКУ! А коштують вони ноничє недешево. Деякі за 1500 грн. сягають. От дивишся, з одної сторони: костюм, парфюм, манікюр, респект, а з другого боку в чергах, Тарасовими словами, переважно голота. Дивишся і думаєш за віщо ж так і скільки? І так усюди куди не глянь хоч нотаріус, хоч МРЕВ, хоч ЖЕК, хоч місцеві держкерівники. Те що не має за собою ніякої реальної роботи і мало б коштувати, максимум, 20-30 грн., коштує 50,100, 200, 300, 500, 1000 і т. д… За віщо? А ще більше «радує» оте: «Вам чтобы получить эту справку нужно нам принести ещё эту и эту справку, оттуда и оттуда». Прямо як в анекдоті, та було б смішно, якби не було б так сумно. Зрозуміло що вони дають можливість один одному заробити, та нам тільки від того не легше і не весело. Я вже не говорю про оті постійні, в чеках, ПДВ й НДС, кожний день і по скільки раз? По логіці нам би з того не гірш ніж вареникам у сметані бути. Та ба!


( Читать дальше )
  • 0
  • 14 мая 2011, 13:44
  • Patriot
  • 6
  • 2092

Сделайте так, чтобы каждое утро было добрым.

С утра начинается ваш день. Утро задаёт настроение.

Поэтому очень важно, что вы видите, слышите, и что чувствуете, когда просыпаетесь.

Приятные звуки, образы и ощущения дадут вам энергии на весь день.

Унылые картинки перед глазами, неприятные звуки и неудобство способны испортить настроение.

Поэтому сделайте так, чтобы всё, что окружает вас в тот момент, когда вы просыпаетесь, доставляло вам удовольствие.


( Читать дальше )

Львівська провокація.

Те що відбулося у Львові 9 травня нормальним не назвеш. Суспільство ще до цих пір оговтується і не може скласти однозначної оцінки. Російські канали ще в той же день з обіду вже почали в своїх новинах активно транслювати ті події у всій своїй «красі». Але то російські, їх хлібом не годуй, дай лише обгадить свого ближнього, а особливо того хто має, або хоча б намагається, мати свою думку. І взагалі, дивлячись наші а іноді й їхні новини, приходиш саме до такого висновку. Свої ж новини своїм громадянам вони подають в стилі Совєтського Союзу, тобто «все харашо». Іноді аж іронія пробирає, як про покойників, або хороше, або нічого. Але зараз не про це.


( Читать дальше )
  • +1
  • 11 мая 2011, 22:03
  • Patriot
  • 9
  • 2703